I tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego.

I tura Spinningowych Mistrzostw

Okręgu Przemyskiego.

W dniu 03.05.2019 r. na rzece Lubaczówka, oraz starorzeczu „ Kopanka” w pomiędzy miejscowościami Młodów i Lisie Jamy, odbędzie się I tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego, będzie rozegrana w kategorii indywidualnej, oraz drużynowej (teamów). Drużyny, teamy mogą się składać z zawodników naszego okręgu, punkty przypisane są do drużyny, zastąpić zawodnika można zawodnikiem tylko pod warunkiem, że nie startował w innej drużynie w danym roku. Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie, każdy z zawodników powinien posiadać siatkę do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Plan zawodów:

• 6:00 – zbiórka, rozdanie kart startowych

• 6:40 – rozejście się na stanowisko

• 7:00 do 13:00 – tura zawodów

• 13:00 do 13:30 – powrót, zdanie kart komisji sędziowskiej

• 14:00 – ogłoszenie wyników

• 14:15- rozdanie nagród, ciepły posiłek

• 15:00 – zakończenie zawodów

Zgłoszenia zawodników, oraz drużyn do dnia
29.04.2019 r., ( poniedziałek) proszę kierować pod adres: bunial@tlen.pl, w zgłoszeniu proszę podać :

- indywidualnie, koło/klub, imię i nazwisko oraz kategorię junior/ senior

- drużynowo, nazwa teamu, imię i nazwisko zawodników tworzących team.

Startowe wynosi 30 zł od zawodnika ( juniorzy są zwolnieni z opłaty), płatne przelewem do dnia 29.04.2019 r. na konto Miejskiego Koła „ Hutnik” w Lubaczowie, nr rachunku:

67 9101 0003 2001 0009 9961 0001,

w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko zawodnika.

Ewentualne pytania proszę zamieszczać w komentarzach, 30 kwietnia na stronie OKS w Przemyślu ukaże się lista zgłoszonych zawodników i teamów.

Okręgowy Kapitanat Sportowy

w Przemyślu.