Wyniki - Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego ZEK Radymno -II tura.

W dniu 02. 08. 2015 r. na żwirowni w Radymnie odbyła się II tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego. Zgłoszonych było 30 seniorów i 5 juniorów, wystartowało 24 seniorów i 4 juniorów. Zawody zaczęły się zbiórką zawodników o godzinie 5:00 w
„ Rybaczówce”, przybyłych zawodników przywitał W- Ce Prezes Okręgu Przemyskiego ds. Sportu Zbigniew Pęcak, który też był sędzią głównym zawodów. Pogoda zgodnie z prognozą była upalna, kolejny raz ryby w Radymnie nie chciały współpracować z zawodnikami, w sumie złowiono 10 wymiarowych ryb, 1 szczupak, 2 jazie i 7 okoni. Nie obyło się też bez zabawnych akcentów, kolega Karol po delikatnym braniu przyciął ładną rybę, która w czasie emocjonującego holu, murowała do dna przy każdej kępie traw i po doholowaniu do brzegu okazała się okularami pływackimi szkoda, że nie można pokazać wyrazu twarzy kolegów, którzy doradzali w czasie holu i miny samego Karola – gratulację.
II turę zawodów wygrał Damian Pelc, Który też został Spinningowym Mistrzem Okręgu Przemyskiego. W- Ce Mistrzem Okręgu, oraz trzecie miejsce w turze zdobył Waldemar Słota. Pierwszym W- Ce Mistrzem Okręgu i zajmując drugie miejsce w turze został Paweł Kobiałka.
Wśród juniorów niestety w II turze nie złowiono wymiarowej ryby, Spinningowym Mistrzem Okręgu Przemyskiego w kategorii junior został Ernest Mazurek, W- Ce Mistzrem Kamil Zapatocki.
Zwycięzcy zawodów zostali udekorowani przez W- Ce Prezesa Okręgu Przemyskiego ds. Sportu Zbigniewa Pęcaka medalami, oraz otrzymali puchary, gratulacje.
Po zawodach wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na ciepłego Grilla.
W imieniu OKS Przemyśl dziękuje sędziom oraz wszystkich, którzy pomogli w organizacji i obsłudze Mistrzostw. Zawody odbyły się w sportowej atmosferze, w czasie zawodów nie wpłynął żaden protest.